przewodnicy turystyczni

Gajowiecki Paweł

Gajowiecki Paweł

W roku 2003 skończyłem studia dzienne i obroniłem pracę dyplomową na kierunku Archeologia, na UAM w Poznaniu. Poza tradycyjnym pilotażem grup dla biur podróży, w ramach własnej działalności organizowałem i prowadziłem wyprawy o charakterze trekkingowym i wypoczynkowym dla małych grup turystów indywidualnych. Głównie do Grecji, Egiptu, Tunezji i na Bałkany. Od 2010 roku współpracuje z biurem MARGO TRAVEL w organizacji i realizacji wycieczek szkolnych oraz "zielonych szkół".
Dla dużych i średnich operatorów turystycznych, takich jak Blue Sky Travel, Supertour, Business Travel and Entertainment, miałem okazję obsługiwać wyjazdy typu incentive travel. Wśród nich, rejsy duzymi statkami wycieczkowymi po Morzu Śródziemnym, pilotaże imprez sportowych i motywacyjnych. W ramach projektu 2Poland - Adventure projektuję i realizuję aktywne przygody dla turystów z zagranicy na tereni Polski.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 661634971
Email: p.gajowiecki@icloud.com
Miasto: Poznań
Woj: wielkopolskie

Znajomość języków: Angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.