przewodnicy turystyczni

Fort Damian

Fort Damian

Od 8 lat jestem lokalnym organizatorem usług turystycznch w Krakowie. Posiadam 9 osobowe minibusy oraz wygodne auto osobowe. Posidam licencję pilota wycieczek. Ukończyłem studia kierunkowe.

Moją firmę tworzą młodzi ludzie dla których turystyka stała się sposobem na życie. Dzięki temu wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Zajmuje się obsługą wycieczek do najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Krakowie oraz jego okolicy. Naszą specjalizacją są głównie wycieczki do byłego Obozu Koncentracyjnego KL Auschwitz, zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast górskich w Polsce – Zakopanego oraz usługi związane z transportem z podkrakowskiego lotniska Balice do Krakowa , Ojcowski Park Narodowy, Ekscytujący spływ Dunajcem, Częstochowa – Jasna Góra, Wadowice – wycieczka śladami Jana Pawła II, Opactwo benedyktynów w Tyńcu oraz mnósto innych.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 797504911
Tel: +48793719827
Email: info@comforttours.pl
Miasto: Kraków
Woj: małopolskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.