przewodnicy turystyczni

Dumin-Pinkowska Ewelina

Dumin-Pinkowska Ewelina

Przewodnik terenowy po Województwie Opolskim i przewodnik PTTK  po Nysie. Od ponad 10 lat związana zawodowo z turystyką. Pierwsze kroki w pracy w branży turystycznej stawiała w dziale promocji w samorządzie i jako informator turystyczny w Nysie. Ostatni semestr studiów magisterskich spędziła w Portugalii, gdzie przygotowywała się do zawodu przewodnika po północy Portugalii. Z czasem skłoniło ją to do zajęcia się przewodnictwem w Polsce. Obecnie zajmuje się hotelarstwem w dawnym, XVIII-wiecznym klasztorze Bożogrobców (Diecezjalny Dom Formacyjny w Nysie). Dlatego proponuje m.in. zwiedzanie Nysy od niecodziennej strony czyli….śladami Bożogrobców. Inna propozycja to zwiedzanie 13 nyskich hitów. 

Liczne podróże uwrażliwiły ją na piękno, kolory, różnorodność, smaki i zapachy świata. W trakcie oprowadzania stara się pokazać najpiękniejsze i najciekawsze zakątki Ziemi Nyskiej i Województwa Opolskiego. Każdą ofertę zwiedzania przygotowuje indywidualnie by była jak najlepiej dopasowana do życzeń zwiedzających. Pracuje z pasją i pozytywną energią.
Skontaktuj się ze mną
Tel: 796007122
Email: evelyn20-86@o2.pl
Miasto: Nysa
Woj: opolskie

Znajomość języków: Angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.