przewodnicy turystyczni

Dropik Bogdan

Dropik Bogdan

OFERTA ZWIEDZANIA ŚLĄSKA ( Województwo Śląskie oraz Górny Śląsk )

Kompleksowe zwiedzanie Śląska, zarówno części przemysłowej, postindustrialnej jak również obszaru Jury Krakowsko – Częstochowskiej, Beskidów Zachodnich oraz Śląska Cieszyńskiego.
Podczas organizowanych wycieczek uczestnicy poznają historię Śląska, historię rozwoju przemysłu jak również dziedzictwo kulturowe i etnograficzne regionu. Wycieczki mogą również posiadać element edukacyjny pt. Górnictwo i Tradycje, Górnicze ABC obrazujące rozwój przemysłu, jak również kultywowanie robotniczych i górniczych tradycji na Śląsku.
Dla dzieci i młodzieży organizuję również zajęcia edukacyjne- warsztaty na Osiedlu Patronackim Nikiszowiec w Katowicach oraz w Parku Śląskim w Chorzowie.
Oprowadzanie po obiektach znajdujących się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.
Ponadto oferuję kompleksowe organizowanie pobytu na Śląsku tj. układanie planu zwiedzania obiektów, rezerwacje noclegów i wyżywienia jak również możliwość korzystania z komfortowego transportu.
Możliwość zorganizowania udziału w tradycyjnej Biesiadzie Śląskiej lub Karczmie Piwnej w oryginalnych poprzemysłowych przestrzeniach.

Jesteś pracownikiem biura podróży, firmy, szkoły, organizacji i chcesz zorganizować wycieczkę, event itp. skontaktuj się, jestem do dyspozycji. Oferuję tradycyjne wycieczki piesze jak również autokarowe objazdówki.

-Przewodnik Terenowy po Województwie Śląskim
-Przewodnik Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu po obiektach:
*Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido
*Kopalnia Królowa Luiza
*Główna Kluczowa Sztolnia Dziedziczna
-Animator tworzenia produktów edukacyjno – kulturalnych dla osób defaworyzowanych oraz dzieci i młodzieży
-Przewodnik Górskiej PTTK na Obszar Beskidów Zachodnich
-Przodownik Turystyki Górski PTTK na Obszar Beskidów Zachodnich

Szczególnie zachęcam do odwiedzenia Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu gdzie łódkami pokonujemy najdłuższą w Europie trasę wodną znajdującą się 40 metrów pod ziemią. Podczas tej wyjątkowej wycieczki będziemy mieli okazję zobaczyć niesamowite miejsca pracy XIX- wiecznych górników wydobywających węgiel. Punktem kulminacyjnym będzie wypłynięcie z podziemi tak samo jak 200 lat temu wypływał węgiel i zacumowanie w porcie na powierzchni. Z przyjemnością Was po powyższej trasie oprowadzę, a tu zapowiedź tego co nas czeka: https://www.youtube.com/watch?v=Ab18Ruc0Wv8

Skontaktuj się ze mną
Tel: 602381001
Email: bjdropik@o2.pl
Miasto: Zabrze
Woj: śląskie

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.