przewodnicy turystyczni

Czaykowska-Stój Katarzyna

Czaykowska-Stój Katarzyna

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim - po Trójmieście (licencja wydana przez Marszałka Województwa Pomorskiego w roku 2002) i Toruniu (licencja wydana przez Marszałka Województwa Pomorskiego w roku 2008).

Jestem również licencjonowanym przewodnikiem terenowym po województwach: pomorskim i warmińsko-mazurskim oraz licencjonowanym pilotem wycieczek tak polskich jak i zagranicznych (licencje wydane przez Marszałka Województwa Pomorskiego)

Mam także uprawnienia przewodnika po Muzeum Zamkowy w Malborku (certyfikat wydany przez Dyrekcję MZM w r. 2003), Muzeum Stutthof, oraz po Europejskim Centrum Solidarności i Centrum Hevelianum.

A zatem: jestem - zbieram - tropię - kocham. Te cztery słowa charakteryzują moje życie zawodowe. Mnie.
Jestem… licencjonowanym przewodnikiem turystycznym i pilotem wycieczek.
*  Zbieram… cegły. Cegły gotyckie zazwyczaj, bo specjalizuję się w czasach Prus tak Krzyżackich jak i Królewskich. Zbieram cegły – bo potrafią opowiedzieć historię i sprawić, by mury odsłoniły tajemnice.
*  Tropię… Tutivillusa, co nie jest łatwe, bo nie wszyscy wiedzą kim jest Tutivillus, i jak go znaleźć.
*  Kocham… to co robię. Poświęcając się przewodnictwu, zyskałam przywilej wstawania do pracy z przyjemnością. Bo to nie tylko zawód, to także powołanie. I hobby. Niewielu ludziom jest dany taki luksus. 
*  Zapraszam na mojego bloga: Tutivillus i inni, żeby poznać ciekawe tematy, wokół których często snują się narracje.

Skontaktuj się ze mną
Tel: 608383536
Email: whytravelpoland@gmail.com
Miasto: Gdańsk
Woj: pomorskie

Znajomość języków: polski, angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.