przewodnicy turystyczni

Bidanska Dagmara

Bidanska Dagmara

Szanowni Panstwo. Jestem przewodnikiem licencjonowanym po południowo włoskim regionie Kampania, więc zakres moich kompetencji to między innymi Pompeje, Herculanum, wyspa Capri, Neapol, Sorrento, Wybrzeże amalfitańskie.

Moje uprawnienia zdobyłam w 2015 roku przystępując do konkursu ogłoszonego przez Urząd Regionu Kampania, lecz mieszkam tutaj już od 1995 roku, więc znajomość obyczajów, tradycji, kultury jest mi bliska od wielu lat.

Współpracuję z wieloma organizotorami wycieczek i podrózy, szkołami, czy zakładmi pracy. Chętnie również oprowadzam indywidualnych turystów, którzy chcą poznać ciekawoski tych pięknych okolic. Okolice te ze względu na wyjątkowe położonie to atrakcja turystyczna na każdą porę roku. Najwspanialszym okresem jest jednak wiosna i jesień. Region Kampania to pięknie i malowniczo położony region, który zachwycał już od dawna starożytnych cesarzy cesarstwa Rzymskiego do pobytu w tych okolicach, ale nie tylko. Polscy pisarze Henryk Sienkiewicz czy Juliusz Słowacki, zachwycali się juz wspaniałą atmosferą miasta Neapol.

Zachęcam do współpracy.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +393391198772
Email: bidanska.interprete@libero.it
Miasto: Neapol
Woj: zagranica

Znajomość języków: polski, włoski

Moje uprawnienia:

Moje galerie
Pompeje
Pompeje

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.