przewodnicy turystyczni

Bernat Magdalena

Bernat Magdalena

Mazury to mój dom i moja pasja. Wychowałam sie i mieszkam w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i, od kiedy pamiętam, zawsze interesowałam się historią, geografią i kulturą tego obszaru. Kiedy poszłam na studia na kierunku Etnologia, również swoje naukowe zainteresowania skierowałam w stronę tutejszego społeczeństwa. Następnie zdobyłam licencję przewodnika po województwie warmińsko-mazurskim, aby móc związać się z moim terenem także zawodowo i zacząć opowiadać innym o tym, co naprawdę kocham.

Chętnie oprowadzę Was zarówno po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich (moim własnym centrum Wszechświata), jak i po innych obszarach województwa. Pasjonatom historii wyjaśnię różnicę pomiędzy Warmią i Mazurami, opowiem o złożonych losach tych krain oraz pokażę najcenniejsze turystyczne perełki. Jeśli lubicie aktywnośc fizyczną, możemy pomknąć rowerem poprzez pola, chłonąć zapach lasów i jezior, wsłuchiwać się w klangor żurawi i szukać dzikich plaż. A jeśli wolicie bardziej stonowane spędzanie czasu, wypłyniemy w rejs statkiem, by z jego pokładu podziwiać bezkres mazurskich jezior.

Zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się ze mną
Tel: 698822670
Email: magdalena.iza.bernat@gmail.com
Miasto: Giżycko
Woj: warmińsko-mazurskie

Znajomość języków: angielski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.