przewodnicy turystyczni

Augustyński Lech

Augustyński Lech

Pasjonat turystyki i krajoznawstwa, wykształcenie ekonomika turystyki. Specjalność turystyka kwalifikowana (kolarska i kajakarska). Przewodnictwo i pilotaż małych grup turystycznych w zakresie imprez wielodniowych trekkingowych. Możliwość dostosowania programu i terminu imprezy do indywidualnych oczekiwań. Prowadzę lokalną Grupę Turystyczną skupiającą przyjaciół i znajomych dla których organizuję rajdy i wycieczki. Strona Grupy na FB: https://www.facebook.com/Grupa-Turystyczna-Charzykowy-531485226998454/

Organizowane imprezy turystyczne charakteryzuje duży akcent krajoznawczy, uczestnicy podróżując rowerem zwiedzają okoliczne zabytki i inne atrakcje. Grupy są małe jest więc pełna integracja. Niektóre wyjazdy wymagają sprzętu turystycznego i biwakowego. Obszarem szczególnych zainteresowań są Bory Tucholskie, Zabory i Południowe Kaszuby. Niektóre imprezy zorganizowane zostały w innym obszarze: Ukraina Zachodnia, Podlasie, Wielkopolska, Jura Krakowsko Częstochowska i inne.

Po wcześniejszym uzgodnieniu jestem gotów zorganizować i poprowadzić imprezę rowerową lub kajakową po dowolnej krainie lub rzece. Wycieczki moje staram się organizować w wariancie ekonomicznym. Zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się ze mną
Tel: +48604990935
Email: auglech@o2.pl
Miasto: Charzykowy
Woj: pomorskie

Znajomość języków: rosyjski

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.