przewodnicy turystyczni

Wołodko Michał

Wołodko Michał

Moja islandzka przygoda rozpoczęła się trzynaście lat temu. Zwyczajny wyjazd, który całkowicie zmienił moje życie...
Przez te lata miałem przyjemność realizować dziesiątki wycieczek dla rodziny i przyjaciół odwiedzających Islandię. Po niesamowitych przeżyciach, które za każdym razem im fundowałem, namówili mnie, żebym zajął się tym zawodowo. Opracowałem trasy jednodniowych wycieczek po Islandii. Uwzględniłem w nich wszystkie malownicze miejsca, które udało mi się odkryć w ciągu mojego trzynastoletniego pobytu na wyspie, a którą przyjemność nazywać teraz swoim domem. Pozwól, że pokaże Ci miejsca, które sprawiły, ze zakochałem się w Islandii.
W przeciwieństwie do zatłoczonych autobusów, pełnych turystów, trzymających się co do minuty ściśle określonych ram czasowych, dotyczących każdego z odwiedzanych miejsc. Chciałbym Ci zaproponować odkrywanie Islandii komfortowym samochodem suv o ekologicznym napędzie elektrycznym, w relaksującej atmosferze.
Podczas naszych wycieczek moim priorytetem jesteś tylko Ty i Twoje wrażenia!
W dowolnym momencie naszej wyprawy możemy zrobić przystanek na wypadek, gdybyś chciał wykonać zdjęcia, zapierających dech pejzaży lub po prostu, żeby rozkoszować się chwilą. Na każdą wyprawę zabieram Cię z hotelu. Istnieje również możliwości odbioru z lotniska. W samochodzie zawsze mam wodę, gorącą kawę i herbatę. Na koniec każdego dnia proponuje relaks w jednym z wielu basenów termalnych Reykjaviku. Nasze wyprawy mogę dostosować do czasu, który spędzasz na Islandii. Pozwól mi stworzyć Twoje islandzkie wspomnienia !

Skontaktuj się ze mną
Tel: +3548942731
Email: mikememoriesmaker@gmail.com
Miasto: Reykjavik
Woj: zagranica

Znajomość języków: Polski, Angielski, Islandzki

Moje uprawnienia:

Ostatnio dodani przewodnicy, piloci

Poniżej prezentujemy nowych przewodników, którzy nie dawno zarejestrowali się w naszym systemie i chcą być do Państwa dyspozycji.