STRONA GŁÓWNA    FERIE ZIMOWE | ATRAKCJE TURYSTYCZNE | AUTOKARY TURYSTYCZNE

  POLECAMY
Praktyczny przewodnik
Praktyczny przewodnik turystyczny po Polsce i Europie

Kolonie dla dzieci
Kolonie letnie dla dzieci. Ciekawe oferty na wakacje.

Zimowiska, ferie, narty
Zimowiska dla dzieci i młodzieży, ferie zimowe, narty

Noclegi w górach
Oferty noclegowe w Tatrach, Bieszczadach i Beskidach.

Agroturystyka
Agroturystyka, noclegi, kwatery gospodarstwa agroturystyczne.


Spływy kajakowe Wkrą
PRZEWODNICY, PILOCI, INSTRUKTORZY... | DODAJ DO BAZY >>
Nazwa: Woj.: Zdjęcie:
przewodnik miejski przewodnik terenowy przewodnik górski pilot wycieczek
instruktor narciarski instruktor żeglarski inny
Znajomość języków: angielski francuski niemiecki rosyjski włoski
inny

Wszystkich 51, aktualnie od 0 do 10
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

Justyna Goss
pilot wycieczek
15-349 Białystok Nowe Miasto
tel. 501 201 452
justynagoss@gmail.com
Znajomość języków: rosyjski,
Jestem pilotem wycieczek od 2005 roku. Specjalizuję się w wycieczkach krajowych. Pilotuję grupy szkolne, firmowe, zakładowe. Posiadam doświadczenie na trasach: Trójmiasto - Słowiński Park Narodowy, Olsztyn - Mazury, Podhale, Kraków-Wieliczka, Beskidy, Warszawa, Podlasie (Białowieża, Szlak Rękodzieła Ludowego, Szlak Tatarski, Suwalszczyzna, Puszcza Augustowska, Wigierski Park Narodowy), Toruń-Ciechocinek-Biskupin, Poznań, Wrocław, Góry Stołowe-Skalne Miasto, Praga, Słowacja, Wilno-Troki-Druskienniki. Pasjonuję się turystyka aktywną (wycieczki górskie czy spływy kajakowe). Posiadam również doświadczenie na trasach kajakowych (Krutynia oraz Czarna Hańcza). Na co dzień stacjonuję w Białymstoku (prawo jazdy kat.B). Wystawiam faktury VAT.


Halina Buber
przewodnik miejski
pilot wycieczek
inny
11351 Wilno Geleżine 5
tel. +37067748838
olosempas@gmal.com
Znajomość języków: rosyjski, Litewski
Licencjowany pzewodnik po Litwie. Wilnianka od pokoleń. Oprowadzam wycieczki po Wilnie, Trokach, Kownie, Kłajpedzie. A także organizuję pobyt grup na Litwie, noclegi, imprezy intergacyjne, pielgrzymki. Zapraszam do współpracy.


GRABOWSKI RYSZARD ANDRZEJ
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
16-300 AUGUSTÓW CHREPTOWICZA 9/10
tel. +48783033725
ryszardandrzej50@wp.pl
Znajomość języków: rosyjski,
Jestem pilotem i przewodnikiem turystycznym [Marszałek Woj. podlaskiego ,przewodnik turystyczny 1/06 oraz pilot wycieczek 809/07 ]. Oprowadzam wycieczki po LITWIE ; [Wilno,Druskienniki,Kowno,Kłajpeda,Pałanga] na podstawie pozwolenia Departamentu Turystyki Ministerstwa Gospodarki LITWY Nr.SD-27 i po Zamku księcia Witolda w Trokach na podstawie Leidimas nr.1014 Traku Istorijos Muziejus .Zaopiekuję się grupą turystów pragnących poznać piękno Suwalszczyzny , Podlasia oraz Litwy . Zorganizuję wycieczkę w każde wskazane miejsce i pokażę najciekawsze zabytki. ZAPRASZAM.


Gołębiecka Zdzisława
przewodnik miejski
pilot wycieczek
17-100 Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski
tel. 609541397
zgo@wp.pl
Znajomość języków: rosyjski,
Pilotowanie wycieczek było moim marzeniem od dawna i z tego powodu w 2010 roku zdobyłam uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Jestem osobą energiczną, otwartą na ludzi. Bardzo lubię podróżować, a każdy wyjazd przeżywam z pasją. Obecnie pilotuję wycieczki na trasach krajowych i zagranicznych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu grup szkolnych oraz osób dorosłych. Od 5 lat wyjeżdżam na obóz młodzieżowy do Mołdawii. Z chęcią więc mogłabym zapoznać z urokami i codziennym życiem Mołdawii ( Kiszyniów , Soroka, Cricowa, Stare Orhei, Tipova, Calarasi). Pilotowałam wycieczki: Litwa( Wilno , Połąga, Kłajpeda) Polska (woj. podlaskie, warmińsko - mazurskie, mazowieckie, Warszawa, Białystok, Olsztyn, Toruń, Gniezno, Kraków, Zakopane, Lublin, Bieszczady ). Chętnie nawiążę współpracę z biurami podróży lub innymi placówkami w celu pilotowania wycieczek. Pomogę w organizacji wyjazdów, ustalaniu tras itp. Posiadam dodatkowo uprawnienia kierownika kolonii, uprawnienia do pracy z grupami terapeutycznym oraz ukończyłam kurs przewodnicki po mieście Bielsk Podlaski. Posługuję się, językiem rosyjskim w stopniu komunikatywnym.


Rafał Kulisiewicz
pilot wycieczek
15-302 Białystok Mazowiecka
tel. 502720603
rafal.kulisiewicz@gmail.com
Znajomość języków: angielski, rosyjski,
Specjalizuję się wyjazdami do miejsc, w których nigdy w życiu nie byłem. Tym sposobem prowadziłem już objazdówki po Bałkanach, po Saksonii, na Litwę. Pracowałem dwa lata jako rezydent w Turcji dla największych biur w rejonie Antalyi, prowadząc wycieczki historyczne (Pamukkale, Kapadocja) oraz rezydent w Macedonii. Zajmowałem się również wyjazdami firmowymi i grupami VIP.


Zalewski Kamil
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
05-245 Wilno Justyniszki
tel. +37063074488 +48886262717
przewodnik.litwa@gmail.com
Znajomość języków: angielski, rosyjski, litewski
Jestem augustowiakiem z pochodzenia, a od 10 lat mieszkam w Wilnie. Przez trzy lata pracowałem w jednej z suwalskich rozgłośni radiowych, od dekady jestem jednym z głosów Radia Znad Wilii. Znam biegle język litewski i angielski, mniej komunikatywnie posługuję się rosyjskim. Jestem miłośnikiem historii, a z wykształcenia ekonomistą. Co mogę Państwu zaoferować? Profesjonalne usługi przewodnika, poświadczone zdobytymi i wymaganymi na Litwie dokumentami zezwalającymi na tego typu działalnośc. Dorzucam do tego wielką radość i pasję, uśmiech, profesjonalizm, gadulstwo i szeroką wiedzę dotyczącą Wilna, Trok oraz całej Litwy. Gwarantuję dobry kontakt z grupami, z pilotami i kierowcami oraz pokazanie tego co najlepsze w tradycjach stolicy Litwy, nie zapominając o tym, że jest to miasto nowoczesne, które ciągle można odkrywać na nowo. W prezencie dodaje pomysłowość, miły, radiowy głos, punktualność, podporządkowanie się programowi podróży i poleceniom pilota oraz dobrą cenę, którą zawsze można negocjować :)


Halina Buber
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
11351 Wilno Geležinė 5-1
tel. +37067748838 +37067748838
krisauto@interia.pl
Znajomość języków: rosyjski, Litewski
Witam serdecznie! Jeżeli wybierają się Państwo do Wilna i zamierzają poznać to piękne miasto z przewodnikiem, to chętnie udzielę Państwu czas!.Nazywam się Halina Buber, jestem urodzoną Wilnianką, Polką z pochodzenia. Jestem licencjowanym przewodnikiem po Wilnie, Trokach, Kownie i innych miastach na Litwie Zapraszam więc na wspólne spacery,gdzie zwiedzimy najciekawsze zabytki, a także najbardziej tajemnicze i malownicze zakątki uroczego Wilna!Oferuję również pomoc w organizacji pobytu na Litwie,zakwaterowania, wyżywienia, rezerwacji biletów wstępu i transportu. A więc zapraszam do współpracy!


Radziszewska Joanna
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
inny
15-450 Białystok Bojary
tel. 889 564 202
asia@lubiepodlasie.pl
Znajomość języków: angielski,
Jestem doświadczonym, licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po województwie podlaskim. Przewodnictwo to przede wszystkim moja pasja, którą mogę podzielić się z innymi. Oprowadzam czynnie od 2011 roku. Jestem osobą kontaktową i bezkonfliktową. Potrafię dostosować się do zmieniającej się sytuacji. Historię opowiadam w sposób rzetelny, zawierając ciekawostki dotyczące regionu. Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Zapraszam do poznania wielokulturowości i gościnności Podlasia. tel. 889 564 202. Zapraszam na moją stronę: www.lubiepodlasie.pl i FB


Adam Karabowicz
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
inny
15-811 Białystok Kalinowa
tel. 508197441
bialystok@op.pl
Znajomość języków: rosyjski, polski
Zapraszam na podlaskie i nie tylko. Tu jest na prawdę co zwiedzać, oglądać Ostatnie miejsce w Europie gdzie 55% terenu nie widziało ingerencji człowieka. Naturalne rzeki (jestem także przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym), naturalne lasy, wielokulturowość, wielowyznanowość - to tylko u nas. Jednego dnia możesz być w kościele, cerkwi meczecie, synagodze czy na rozlewiskach naturalnych rzek. Wycieczka turystyczna, pielgrzymkowa, ekumeniczna. Kołduny, kiszka ziemniaczana czy sękacze... - trafimy wszędzie. Także zlecenia nietypowe. Więcej informacji na mojej stronie: http://bialystok.republika.pl Jestem licencjonowanym przewodnikiem terenowym, pilotem wycieczek i licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym. Całej Polski nie znam ale wschodnią Polskę bardzo dobrze a także Białoruś. Litwę, Ukrainę (zachodnią). Zapraszam.


Witkowski Mirosław
przewodnik terenowy
19-124 Dolistowo Stare -------
tel. 85 7161503 600676718
agrobiebrza@wp.pl
Znajomość języków: niemiecki,
przewodnik terenowy po Podlasiu przewodnik terenowy po Biebrzańskim PN znawca Biebrzy[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

KONTAKT Z NASZYM BIUREM
© 2002 - 2016 Projekt i Wykonanie: www.przewodnicy.pl