STRONA GŁÓWNA    FERIE ZIMOWE | ATRAKCJE TURYSTYCZNE | AUTOKARY TURYSTYCZNE

  POLECAMY
Praktyczny przewodnik
Praktyczny przewodnik turystyczny po Polsce i Europie

Kolonie dla dzieci
Kolonie letnie dla dzieci. Ciekawe oferty na wakacje.

Zimowiska, ferie, narty
Zimowiska dla dzieci i młodzieży, ferie zimowe, narty

Noclegi w górach
Oferty noclegowe w Tatrach, Bieszczadach i Beskidach.

Agroturystyka
Agroturystyka, noclegi, kwatery gospodarstwa agroturystyczne.


Spływy kajakowe Wkrą
PRZEWODNICY, PILOCI, INSTRUKTORZY... | DODAJ DO BAZY >>
Nazwa: Woj.: Zdjęcie:
przewodnik miejski przewodnik terenowy przewodnik górski pilot wycieczek
instruktor narciarski instruktor żeglarski inny
Znajomość języków: angielski francuski niemiecki rosyjski włoski
inny

Wszystkich 56, aktualnie od 0 do 10
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

Zielińska Dorota
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
19-110 Goniądz Kościuszki
tel. 508429218
dorzi@wp.pl
Znajomość języków:
Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym, licencjonowanym przewodnikiem po województwie podlaskim oraz pilotem wycieczek.


Wanda Banach
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
15-665 Białystok .
tel. 660980927
wanda.banach@protonmail.com
Znajomość języków: angielski,
Witam serdecznie, Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, lubiącą nowe wyzwania. Uwielbiam pracować z ludźmi. Od 2011 posiadam uprawnienia przewodnika terenowego po województwie podlaskim. Zapraszam do poznania najbardziej różnorodnego kulturowo, religijne i przyrodniczo regionu Polski. Oraz do odwiedzenia jego zielonej stolicy - Białegostoku, a także innych miasteczek: Supraśla, Tykocina, Drohiczyna, Augustowa i pięknej Suwalszczyzny. Fantastyczne tereny gwarantują mnóstwo atrakcji i odpoczynek w otoczeniu z przyrodą Od 2007 roku pilotuję wycieczki krajowe oraz wycieczki zagraniczne: Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Ukraina, Białoruś, Słowacja. Do tej pory pracowałam z różnymi grupami: młodzieży szkolnej, osób starszych, wyjazdy zakładowe, pielgrzymki. Głównym obszarem moich zainteresowań są kraje Bałtyckie, ze szczególnym uwzględnieniem Estonii, gdzie mieszkałam przez 8 miesięcy. Oprócz standardowych tras proponuję również poznawanie mniej odwiedzanych zakątków Estonii - np. Tartu, Parnawa, Wyspa Saaremaa. Oferuję profesjonalne usługi pilotażu i przewodnictwa oraz pomoc w układaniu programów zwiedzania. Serdecznie zapraszam do współpracy przez cały rok!


Kamiński Paweł
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
15-040 Białystok Fabryczna
tel. 796298961 796298961
kamini@op.pl
Znajomość języków: angielski,
Jestem doświadczonym, młodym, licencjonowanym przewodnikiem turystycznym oraz pilotem wycieczek po województwie podlaskim. Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu dzieci, dorosłych oraz seniorów. Opracowuję trasy i programy wycieczek. Posiadam dużo kontaktów w branży turystycznej. Tel. 796-298-961


Joanna Radziszewska
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
inny
15-450 Białystok Puszcza
tel. 889 564 202
lubiepodlasie@gmail.com
Znajomość języków: angielski, aminator, wychowawca kolonijny
Jestem doświadczonym, licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po województwie podlaskim. Przewodnictwo to przede wszystkim moja pasja, którą mogę podzielić się z innymi. Oprowadzam czynnie od 2011 roku. Jestem osobą kontaktową i bezkonfliktową. Potrafię dostosować się do zmieniającej się sytuacji. Historię opowiadam w sposób rzetelny, zawierając ciekawostki dotyczące regionu. Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych i pielgrzymek. Zapraszam do poznania wielokulturowości i gościnności Podlasia. tel. 889 564 202. www.lubiepodlasie.pl


Anna Kraśnicka
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
15-887 Białystok Dojlidy,
tel. +48 504 868 400
ania@bialystoksubiektywnie.com
Znajomość języków: angielski,
Jestem licencjonowanym przewodnikiem PTTK w województwie podlaskim i nauczycielem historii, mówię po angielsku. Obszar moich szczególnych zainteresowań to wielokulturowość, prawosławie, Kraina Otwartych Okiennic. Zorganizuję każdą formę wypoczynku w woj. podlaskim. Dysponuję samochodem. Prowadzę poczytnego bloga i fanpage o Podlasiu bialystosubiektywnie.com


Justyna Goss
pilot wycieczek
15-349 Białystok Nowe Miasto
tel. 501 201 452
justynagoss@gmail.com
Znajomość języków: rosyjski,
Jestem pilotem wycieczek od 2005 roku. Specjalizuję się w wycieczkach krajowych. Pilotuję grupy szkolne, firmowe, zakładowe. Posiadam doświadczenie na trasach: Trójmiasto - Słowiński Park Narodowy, Olsztyn - Mazury, Podhale, Kraków-Wieliczka, Beskidy, Warszawa, Podlasie (Białowieża, Szlak Rękodzieła Ludowego, Szlak Tatarski, Suwalszczyzna, Puszcza Augustowska, Wigierski Park Narodowy), Toruń-Ciechocinek-Biskupin, Poznań, Wrocław, Góry Stołowe-Skalne Miasto, Praga, Słowacja, Wilno-Troki-Druskienniki. Pasjonuję się turystyka aktywną (wycieczki górskie czy spływy kajakowe). Posiadam również doświadczenie na trasach kajakowych (Krutynia oraz Czarna Hańcza). Na co dzień stacjonuję w Białymstoku (prawo jazdy kat.B). Wystawiam faktury VAT.


Halina Buber
przewodnik miejski
pilot wycieczek
inny
11351 Wilno Geleżine 5
tel. +37067748838
olosempas@gmal.com
Znajomość języków: rosyjski, Litewski
Licencjowany pzewodnik po Litwie. Wilnianka od pokoleń. Oprowadzam wycieczki po Wilnie, Trokach, Kownie, Kłajpedzie. A także organizuję pobyt grup na Litwie, noclegi, imprezy intergacyjne, pielgrzymki. Zapraszam do współpracy.


GRABOWSKI RYSZARD ANDRZEJ
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
16-300 AUGUSTÓW CHREPTOWICZA 9/10
tel. +48783033725
ryszardandrzej50@wp.pl
Znajomość języków: rosyjski,
Jestem pilotem i przewodnikiem turystycznym [Marszałek Woj. podlaskiego ,przewodnik turystyczny 1/06 oraz pilot wycieczek 809/07 ]. Oprowadzam wycieczki po LITWIE ; [Wilno,Druskienniki,Kowno,Kłajpeda,Pałanga] na podstawie pozwolenia Departamentu Turystyki Ministerstwa Gospodarki LITWY Nr.SD-27 i po Zamku księcia Witolda w Trokach na podstawie Leidimas nr.1014 Traku Istorijos Muziejus .Zaopiekuję się grupą turystów pragnących poznać piękno Suwalszczyzny , Podlasia oraz Litwy . Zorganizuję wycieczkę w każde wskazane miejsce i pokażę najciekawsze zabytki. ZAPRASZAM.


Gołębiecka Zdzisława
przewodnik miejski
pilot wycieczek
17-100 Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski
tel. 609541397
zgo@wp.pl
Znajomość języków: rosyjski,
Pilotowanie wycieczek było moim marzeniem od dawna i z tego powodu w 2010 roku zdobyłam uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Jestem osobą energiczną, otwartą na ludzi. Bardzo lubię podróżować, a każdy wyjazd przeżywam z pasją. Obecnie pilotuję wycieczki na trasach krajowych i zagranicznych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu grup szkolnych oraz osób dorosłych. Od 5 lat wyjeżdżam na obóz młodzieżowy do Mołdawii. Z chęcią więc mogłabym zapoznać z urokami i codziennym życiem Mołdawii ( Kiszyniów , Soroka, Cricowa, Stare Orhei, Tipova, Calarasi). Pilotowałam wycieczki: Litwa( Wilno , Połąga, Kłajpeda) Polska (woj. podlaskie, warmińsko - mazurskie, mazowieckie, Warszawa, Białystok, Olsztyn, Toruń, Gniezno, Kraków, Zakopane, Lublin, Bieszczady ). Chętnie nawiążę współpracę z biurami podróży lub innymi placówkami w celu pilotowania wycieczek. Pomogę w organizacji wyjazdów, ustalaniu tras itp. Posiadam dodatkowo uprawnienia kierownika kolonii, uprawnienia do pracy z grupami terapeutycznym oraz ukończyłam kurs przewodnicki po mieście Bielsk Podlaski. Posługuję się, językiem rosyjskim w stopniu komunikatywnym.


Rafał Kulisiewicz
pilot wycieczek
15-302 Białystok Mazowiecka
tel. 502720603
rafal.kulisiewicz@gmail.com
Znajomość języków: angielski, rosyjski,
Specjalizuję się wyjazdami do miejsc, w których nigdy w życiu nie byłem. Tym sposobem prowadziłem już objazdówki po Bałkanach, po Saksonii, na Litwę. Pracowałem dwa lata jako rezydent w Turcji dla największych biur w rejonie Antalyi, prowadząc wycieczki historyczne (Pamukkale, Kapadocja) oraz rezydent w Macedonii. Zajmowałem się również wyjazdami firmowymi i grupami VIP.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

KONTAKT Z NASZYM BIUREM
© 2002 - 2017 Projekt i Wykonanie: www.przewodnicy.pl