STRONA GŁÓWNA    FERIE ZIMOWE | ATRAKCJE TURYSTYCZNE | AUTOKARY TURYSTYCZNE

  POLECAMY
Praktyczny przewodnik
Praktyczny przewodnik turystyczny po Polsce i Europie

Kolonie dla dzieci
Kolonie letnie dla dzieci. Ciekawe oferty na wakacje.

Zimowiska, ferie, narty
Zimowiska dla dzieci i młodzieży, ferie zimowe, narty

Noclegi w górach
Oferty noclegowe w Tatrach, Bieszczadach i Beskidach.

Agroturystyka
Agroturystyka, noclegi, kwatery gospodarstwa agroturystyczne.


Spływy kajakowe Wkrą
PRZEWODNICY, PILOCI, INSTRUKTORZY... | DODAJ DO BAZY >>
Nazwa: Woj.: Zdjęcie:
przewodnik miejski przewodnik terenowy przewodnik górski pilot wycieczek
instruktor narciarski instruktor żeglarski inny
Znajomość języków: angielski francuski niemiecki rosyjski włoski
inny

Wszystkich 46, aktualnie od 0 do 10
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

Zalewski Kamil
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
05-245 Wilno Justyniszki
tel. +37063074488 +48886262717
przewodnik.litwa@gmail.com
Znajomość języków: angielski, rosyjski, litewski
Jestem augustowiakiem z pochodzenia, a od 10 lat mieszkam w Wilnie. Przez trzy lata pracowałem w jednej z suwalskich rozgłośni radiowych, od dekady jestem jednym z głosów Radia Znad Wilii. Znam biegle język litewski i angielski, mniej komunikatywnie posługuję się rosyjskim. Jestem miłośnikiem historii, a z wykształcenia ekonomistą. Co mogę Państwu zaoferować? Profesjonalne usługi przewodnika, poświadczone zdobytymi i wymaganymi na Litwie dokumentami zezwalającymi na tego typu działalnośc. Dorzucam do tego wielką radość i pasję, uśmiech, profesjonalizm, gadulstwo i szeroką wiedzę dotyczącą Wilna, Trok oraz całej Litwy. Gwarantuję dobry kontakt z grupami, z pilotami i kierowcami oraz pokazanie tego co najlepsze w tradycjach stolicy Litwy, nie zapominając o tym, że jest to miasto nowoczesne, które ciągle można odkrywać na nowo. W prezencie dodaje pomysłowość, miły, radiowy głos, punktualność, podporządkowanie się programowi podróży i poleceniom pilota oraz dobrą cenę, którą zawsze można negocjować :)


Halina Buber
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
11351 Wilno Geležinė 5-1
tel. +37067748838 +37067748838
krisauto@interia.pl
Znajomość języków: rosyjski, Litewski
Witam serdecznie! Jeżeli wybierają się Państwo do Wilna i zamierzają poznać to piękne miasto z przewodnikiem, to chętnie udzielę Państwu czas!.Nazywam się Halina Buber, jestem urodzoną Wilnianką, Polką z pochodzenia. Jestem licencjowanym przewodnikiem po Wilnie, Trokach, Kownie i innych miastach na Litwie Zapraszam więc na wspólne spacery,gdzie zwiedzimy najciekawsze zabytki, a także najbardziej tajemnicze i malownicze zakątki uroczego Wilna!Oferuję również pomoc w organizacji pobytu na Litwie,zakwaterowania, wyżywienia, rezerwacji biletów wstępu i transportu. A więc zapraszam do współpracy!


Dudek Joanna
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
inny
15-450 Białystok Śródmieście
tel. 889 564 202
asia@dudek.bialystok.pl
Znajomość języków: angielski,
Jestem młodą i energiczną osobą, lubiącą odkrywać nowe miejsca. Podróżować po czystych, zielonych lasach i zwiedzać odległe zakątki. Jednak dopiero, gdy zostałam przewodnikiem turystycznym (2011r.), zrozumiałam wyjątkowość Województwa Podlaskiego. Wielokulturowość Podlaskiego, czaruje mozaiką odmiennych narodowości. Przewodnictwo, to dla mnie przede wszystkim pasja i możliwość odkrywania nieznanego. Czerpię radość ze spotkań z turystami, mogąc przekazać im swoją wiedzę. Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po Województwie podlaskim z uprawnieniami Marszałka województwa. Zapraszam na stronę: www.dudek.bialystok.pl


Adam Karabowicz
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
pilot wycieczek
inny
15-811 Białystok Kalinowa
tel. 508197441
bialystok@op.pl
Znajomość języków: rosyjski, polski
Zapraszam na podlaskie i nie tylko. Tu jest na prawdę co zwiedzać, oglądać Ostatnie miejsce w Europie gdzie 55% terenu nie widziało ingerencji człowieka. Naturalne rzeki (jestem także przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym), naturalne lasy, wielokulturowość, wielowyznanowość - to tylko u nas. Jednego dnia możesz być w kościele, cerkwi meczecie, synagodze czy na rozlewiskach naturalnych rzek. Wycieczka turystyczna, pielgrzymkowa, ekumeniczna. Kołduny, kiszka ziemniaczana czy sękacze... - trafimy wszędzie. Także zlecenia nietypowe. Więcej informacji na mojej stronie: http://bialystok.republika.pl Jestem licencjonowanym przewodnikiem terenowym, pilotem wycieczek i licencjonowanym przewodnikiem po Biebrzańskim Parku Narodowym. Całej Polski nie znam ale wschodnią Polskę bardzo dobrze a także Białoruś. Litwę, Ukrainę (zachodnią). Zapraszam.


Witkowski Mirosław
przewodnik terenowy
19-124 Dolistowo Stare -------
tel. 85 7161503 600676718
agrobiebrza@wp.pl
Znajomość języków: niemiecki,
przewodnik terenowy po Podlasiu przewodnik terenowy po Biebrzańskim PN znawca Biebrzy


Barbara Maliszewska
przewodnik miejski
przewodnik terenowy
15-057 Białystok Chrobrego
tel. 605 95 65 94
basiam@piasta.pl
Znajomość języków: angielski,
* Jak palec Augusta II Mocnego wpłynął na rozwój Białegostoku? * Jakim sposobem w niewielkim Tykocinie funkcjonowały 72 karczmy? * Czyja klątwa dopadła Buchholtza, przemysłowca z Supraśla? Wycieczka pod moim przewodnictwem, to gwarancja odpowiedzi na te pytania. Wspólna wycieczka to również fakty, plotki, anegdoty z Białegostoku i okolic. Zapraszam!!!


Rafałko Bernardeta
przewodnik terenowy
15-795 Białystok Palmowa
tel. 601788748 601788748
bernardeta1@wp.pl
Znajomość języków:
pracuję w województwie podlaskim, znam je całkiem dobrze, więc grupy do mnie wracają zawsze:)


Sulima Kamila
pilot wycieczek
15-668 Białystok Upalna
tel. 608842479
kamila.sulima@wp.pl
Znajomość języków: angielski,
Witam serdecznie. Jestem aktywnym pilotem wycieczek i posiadam licencję. Od ponad 4 lat jestem związana z branżą turystyczną. Tajniki tej branży poznawałam od podszewki pracując jako rezydent. Obecnie pilotuję wycieczki na trasach krajowych i zagranicznych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu grup szkolnych oraz osób dorosłych. Prowadzę wycieczki głównie po Podlasiu oraz Sudetach, Tatrach, Bieszczadach, Pomorzu, a także do Warszawy. Obsługiwałam również wyjazdy wahadłowe do krajów bałkańskich. Z przyjemnością nawiążę współpracę z biurami podróży. Z chęcią podejmę nowe wyzwania także na nowych kierunkach. Zapraszam do współpracy.


Aleksandra Chmielewska
pilot wycieczek
inny
16400 Suwałki Suwałki
tel. 691520553 691520553
ola.pilotwycieczek@gmail.com
Znajomość języków:
Witam serdecznie. Skoro Znalazłeś się na tej stronie najprawdopodobniej poszukujesz pilota wycieczek. Jestem Licencjonowaną pilot wycieczek z uprawnieniami wychowawcy i opiekuna kolonijnego oraz kilkuletnim stażem w branży turystycznej ( skończona obsługa ruchu turystycznego) . Chętnie nawiążę współpracę z biurami podróży lub innymi placówkami w celu pilotowania wycieczek. Pomogę w organizacji wyjazdów, ustalaniu tras itp.


Wadi Amira
pilot wycieczek
15-265 Białystok Drewniana 16/2
tel. 796517187
amirawadi@wp.pl
Znajomość języków: angielski, arabski
Posiadam licencje pilota wycieczek i mam ponad 2 letni staż w pilotowaniu wycieczek w kraju oraz za granicą. Uwielbiam podróże, prace z ludźmi i brak monotonii, dlatego też doskonale odnajduje się w pracy pilota, która napędza mnie do działania i stawia przede mną coraz to nowe wyzwania, które chętnie realizuję.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>>

KONTAKT Z NASZYM BIUREM
© 2002 - 2014 Projekt i Wykonanie: www.przewodnicy.pl